Adetliyken hamile kalınırmı?

Bu soru çoğu bayanın merak ettiği birşeydir. Özellikle genç bayanlar bu soruyu daha çok soruyorlar.  Bu yazımızdada sizleri bu konuda bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Öncelikle şöyle başlamak istiyorum dinimize göre kadın adetliyken, yani regl döneminde ilişki girmek veya kadından bunu beklemek, istemek günahtır.

Adetliyken hamile kalınırmı

İkincisi, kadının adetli olma hali, kirli ve pis olan akıntının belli periyotlarla dışarı atılmasıdır. Bu nedenler adet halindeyken gerçekleşecek olan cinsel ilişki çeşitli hastalıklara neden olur. Bu da hem kadın, hemde erkek için çok büyük risk demektir. Kesinlikle sağlığımız için adet döneminde ilişkiye girmemeliyiz.

Üçüncüsü, kadının adet hali, ölü ve yıpranmış yumurtaların rahimden atılmasıdır. Yani bu dönemde kadının hamile kalması mümkün değildir. Kadın kesinlikle bu dönemde hamile kalmaz, kalamaz. Nadirde olsa kitaplarda kalınabildiği yazıldığına rastlanmıştır.

Incoming search terms:

  • adetliyken hamile kalınırmı
  • adetliyken hamile kal?n?rm?
  • hamile
  • adetli iken hamile kalınırmı
  • adetliyken hamile kalınırmı uzman tv
  • adetliyken ilişkiye girmede hamile kalınırmı?

İlgili Yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ iki = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

YASAL UYARI!
Sitedeki bilgileri ve tavsiyeleri doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulamamanız tavsiye olunur. Şikayetleriniz ile ilgili tanı ve tedavi için, bizzat hekim tarafından yapılacak fizik muayene, alınacak tıbbi öykü mutlak zorunluluktur. Tüm bu uyarılara rağmen sitede verilen bilgilerin kullanılmasının ve uygulanmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.