Adetliyken hamile kalınırmı

Adetliyken hamile kalınırmı?

Bu soru çoğu bayanın merak ettiği birşeydir. Özellikle genç bayanlar bu soruyu daha çok soruyorlar.  Bu yazımızdada sizleri bu konuda bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Öncelikle şöyle başlamak istiyorum dinimize göre kadın adetliyken, yani regl döneminde ilişki girmek veya kadından bunu beklemek, istemek günahtır.

Adetliyken hamile kalınırmı

İkincisi, kadının adetli olma hali, kirli ve pis olan akıntının belli periyotlarla dışarı atılmasıdır. Bu nedenler adet halindeyken gerçekleşecek olan cinsel ilişki çeşitli hastalıklara neden olur. Bu da hem kadın, hemde erkek için çok büyük risk demektir. Kesinlikle sağlığımız için adet döneminde ilişkiye girmemeliyiz.

Üçüncüsü, kadının adet hali, ölü ve yıpranmış yumurtaların rahimden atılmasıdır. Yani bu dönemde kadının hamile kalması mümkün değildir. Kadın kesinlikle bu dönemde hamile kalmaz, kalamaz. Nadirde olsa kitaplarda kalınabildiği yazıldığına rastlanmıştır.

Incoming search terms:

  • adetliyken hamile kalınırmı
  • adetliyken hamile kal?n?rm?
  • hamile
  • adetli iken hamile kalınırmı
  • yhs-ddc_bd

İlgili Yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


6 × = otuz altı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>